صورت جلسه انجمن کوه نوردان قائمشهر - مهرماه 96

صورت جلسه انجمن کوه نوردان قائمشهر - مهرماه 96
با درود
جلسه مهرماه انجمن کوه نوردان قائمشهر در تاریخ ۳۰ مهرماه ۹۶ به میزبانی آقای متانی برگزار و موارد زیر پیشنهاد،بررسی و توافق گردید.
۱- توافق شد نشست مشترک نمایندگان انجمن کوه نوردان چهار شهر آمل،بابل،قائمشهر و ساری در ماه آینده به میزبانی قائمشهر و حول محور مجوز فعالیت های انجمن برگزار گردد.
۲- توافق شد در جهت حفظ ادامه فعالیت های انجمن کوه نوردان قائمشهر پیگیری مجوز از طرف فرمانداری انجام و آئین نامه داخلی در این خصوص تهیه و تدوین گردد.
۳- دیدار حضوری آقای صمدیفر با آقای ذالفقاری در جهت مشارکت و همکاری انجمن با کارگروه ساماندهی سیاهرود و اعلام همکاری در جهت فعالیت های میدانی.
۴- مشارکت انجمن کوه نوردان قائمشهر با باشگاه کوه نوردی نوشا در برنامه ی جنگل پیمائی از شاه کلا لفور به اسپرز آلاشت به مناسبت روز کوه نوردی و کوه نورد در تاریخ ۵ آبان ۹۶.
۵- حضور نمایندگان انجمن در برنامه سالگرد زنده یاد حسین دهقان و مراسم گرامیداشت پروفسور برومند و پروفسور رنجبر و ارسال پیام به این مناسبت.
۶- حضور نمایندگان انجمن در سومین سالگرد تاسیس گروه گردشگری و طبیعت گردی روجا.
۷- پیگیری تجلیل از دو هیمالیا نورد در جلسه آینده انجمن.
۸- پیرو نقد و بررسی فعالیت های شبکه تشکلهای مردم نهاد قائمشهر توافق شد همکاری و مشارکت انجمن کوه نوردان قائمشهر با شبکه تشکلهای مردم نهاد قائمشهر ادامه پیدا کند و آقایان متانی،نوذری و بابائی جهت حضور در جلسات آینده شبکه حضور خواهند داشت.
۹- جلسه آینده انجمن در آبان ۹۶ متعاقبا اعلام خواهد شد.
حاضرین در جلسه:
آقایان: صمدیفر،نوذری،بابائی و متانی و خانم زمانی.
/ 0 نظر / 80 بازدید